Czas: 03:31

Odsłony: 329 583

1 852 31

Dodany: 2014-11-22 12:58:04

Autor: aptauntv

Kategoria: Muzyka

planet anmeljotsoundsnikola pustalaaptaununiversumpas oriona

Planet ANM / EljotSounds - Universum (ft. Nikola Pustała)ZAMÓW "UNIVERSUM" W PREORDERZE - http://sklep.aptaun.pl/apcd015-393.html

Planet ANM na FB - http://www.fb.com/Planet.ANM
EljotSounds na FB - http://www.fb.com/EljotSounds
Aptaun Records na FB - http://www.fb.com/Aptaun

Mamy przyjemność zaprezentować trzeci singiel promujący album Planet ANM / EljotSounds "Universum", którego premiera sklepowa zaplanowana jest na 05.12.2014r..
Album możesz nadal zamówić w przedsprzedaży na http://sklep.aptaun.pl

Tytuł: "Universum"
Album: "Universum"
Rap: Planet ANM
Śpiew: Nikola Pustała
Produkcja: EljotSounds
Mix/Mastering: OtraBarwa
Aptaun Records. 2014

Tracklista:

1. Universum (gościnnie Nikola Pustała)
2. Pęd powietrza (gościnnie Rover)
3. Jekaterina nie żyje
4. Siema hejter (gościnnie Pyskaty)
5. Dupy z LO
6. Nie mam już sił
7. Esperanto
8. Czy pozwolisz (gościnnie Magda Wac)
9. Mentalista (gościnnie Miuosh, Mam Na Imię Aleksander)
10. Oobe
11. Sara
12. Mroczny rycerz
13. Wszystko znieść

Po nadzwyczaj ciepło przyjętym "Pasie Oriona", który był wydawnictwem underground'owym wspieranym przez Aptaun Records, Planet ANM i EljotSounds, czyli klasyczny duet mc-producent, debiutują na rynku, wydanym tym razem w oficjalnym obiegu, albumem pt.„Universum”.
„Universum” to swoista kontynuacja i kolejny koncepcyjny przystanek na drodze Planeta, którą zapoczątkował pierwszym solowym albumem pt. „Konstelacja”.
Universum to nic innego jak wszechświat, wszechrzecz, wszystko co nas otacza. Temat kosmosu, jest tutaj odniesieniem do człowieka, jego duchowości i doświadczeń co przekłada się na warstwę liryczną albumu, obfitującą w przenośnie i ukryte między wierszami „przesłanie”, czego wspólnym mianownikiem jest samo Universum.
W warstwie muzycznej EljotSounds, będący producentem całego albumu, skupił się na połączeniu klasycznych samplowanych bitów z nowym brzmieniem. Agresywne pętle przeplatane są niekiedy wręcz melancholią a wartość tekstowa oscyluje tutaj między spokojem, a silną ekspresją narzucaną przez flow rapera.

Szata graficzna i wydanie fizyczne "Universum" zaprojektowane zostały przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego. Album w edycji normalnej 1CD wydany będzie w formie niezwykle estetycznego 22-stronnicowego digibook'a zawierającego m.in. teksty wszystkich utworów z płyty.

Facebook