Popkiller Młode Wilki 4 (2015) - Wilczy Sezon (prod. A$AP Ty Beats)http://www.popkiller.pl/popkiller_mlode_wilki
http://www.facebook.com/PopkillerPL
http://instagram.com/popkillerpl/
Preorder: http://sklep.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki-4-2015.html

Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Ink, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly czy Logic. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic). Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować czwartą już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

"Wilczy Sezon" to wspólny utwór całej tegorocznej 10-tki, wyprodukowany w tym roku przez gościa specjalnego ze Stanów, A$AP Ty Beatsa, reprezentanta A$AP Mob i producenta takich hitów jak "Peso" czy "Purple Swag" A$AP Rocky'ego. Całość podobnie jak w ostatnich edycjach zarejestrowano w czołowym polskim studiu Otrabarwa a za realizację teledysku ponownie odpowiada ekipa 9MM Filmz.

"Wilczy Sezon" to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 4 (2015), na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 10-tki tegorocznych Młodych Wilków. Krążek zamówić możecie w preorderze tutaj: http://sklep.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki-4-2015.html a premiera planowana jest na początek sierpnia. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

Już na jesieni planujemy ruszyć z Młodymi Wilkami w Polskę z cyklem specjalnych koncertów - na początek odwiedzimy Polish Hip-Hop Festival (31.07., występ na scenie Red Bull Tour Bus) oraz Kraków Hip Hop Festiwal (26.09.), a wszystkich chętnych do zorganizowania występu Wilków w swoim mieście prosimy pisać na [email protected]

Popkiller Młode Wilki 4 (2015) - Wilczy Sezon
Rap: Guzior, Otsochodzi, Ad.M.a, Diset, Sarius, Wac Toja, Żabson, Leh, Nieznanyklarenz, JNR
Muzyka: A$AP Ty Beats
Realizacja/mix/mastering: Otrabarwa Studio

Reżyseria/zdjęcia/montaż/postprodukcja: 9MM Filmz
Kierownik planu: Piotr Zajączkowski
Make up: Katarzyna Sojka
Producent: Mateusz Natali

Dziękujemy:
Krystianowi Krupińskiemu, Danielowi Wardzińskiemu, Karolinie Dobkowskiej, Maćkowi Sulimie, Łukaszowi Rawskiemu i Piotrkowi Zdziarstkowi (za niezliczone godziny przegadane nad selekcją finalnej dziesiątki), 9MM Filmz (za kozackie video, you did it again!), DJ-owi Deszczu Strugi, Antkowi Wróblowi i studiu Otrabarwa (za ugoszczenie Wilków w studiu, realizację i obróbkę wokali do "Wilczego sezonu"), A$AP Ty Beatsowi (that beat is fire!), Trepsonowi (za brzmieniowe szlify solowych tracków, bit do cyphera i czuwanie nad całością albumu), Lankowi i Nerwusowi (za podkłady do cypherów) UrbanCity, B3 i Diamante (za sponsorskie wsparcie inicjatywy), Pizzy z Radości (za nakarmienie głodnego stada), Tomkowi Karwińskiemu (za zrelacjonowanie naszego wilczego weekendu oraz sesję okładkową), Maćkowi Pieczykolanowi (za reportaż z planu oraz nakręcenie i montaż wywiadów i cypherów), Adamowi Jędrzejczykowi (za oprawę graficzną), Szejkowi (za pomoc w nawiązaniu kontaktu z Ty Beatsem), Zającowi (za logistyczne wsparcie na planie), klubowi BAL (za użyczenie miejsca do realizacji cypherów), Narodowemu Centrum Kultury za zainteresowanie młodowilczą akcją i CGM'owi za patronat medialny oraz wszystkim wytwórniom, artystom i innym osobom, które kolejny rok wspierają naszą inicjatywę. Dzięki! /Mateusz Natali (Popkiller.pl)

Akcję Popkiller Młode Wilki 4 (2015) zrealizowaliśmy dzięki pomocy:
- UrbanCity www.urbancity.pl
- B3 Clothes www.b3befree.com
- Diamante Wear www.diamante-wear.com
- Otrabarwa www.facebook.com/OtrabarwaStudio
- 9MM Filmz www.youtube.com/user/9mmfilmz
- Adam Jędrzejczyk www.ajedrzejczyk.pl/

Akcję śledzą i wspierają wytwórnie:

- Prosto Label
- Step Records
- UrbanRec
- Aptaun Records
- Alkopoligamia.com
- Asfalt Records
- MaxFloRec
- RPS Enterteyment
- Koka Beats
- Szpadyzor Records
- QueQuality
- Aloha Entertainment

Patronat objęli:
- Narodowe Centrum Kultury www.nck.pl
- CGM.pl
- RedBull.pl/Muzyka

Facebook