Czas: 03:20

Odsłony: 1 172 255

17 216 521

Dodany: 2017-04-06 16:00:03

Autor: Smolasty

Kategoria: Muzyka

SmolastyTy Masz mnieMłode WilkiJestem Byłem BędęR&Bteledyskwarner music polandWMGCały Klub To MyPolskie Rnb

Smolasty - Ty Masz Mnie [Official Music Video]'Ty Masz Mnie' to trzeci singiel promujący nowy materiał Smolastego. Epka 'Jestem, byłem, będę' ujrzała światło dzienne 31 marca 2017 i jest dostępna w sklepach sieci Media Markt oraz Saturn, a także na preorder.pl.

ZAMÓW PŁYTĘ ONLINE: http://wmg.lnk.to/SmolastyPreorder
POSŁUCHAJ ALBUMU W SERWISACH DIGITALNYCH: http://wmg.lnk.to/JestemBylemBede

Reżyseria: Piotr Zajączkowski
Zdjęcia: Oskar Zieliński
Operator kamery: Maciej Pieczykolan
Montaż: Maciej Pieczykolan
Kolor korekcja: Oskar Zieliński
Oświetlenie: Tomek Lisiecki
Charakteryzacja: Rafał Rodak
Fotosy: Filip Majewski
Produkcja: Piotr Zajączkowski
Współpraca produkcyjna: Re:solve, MVPclips

Wystąpili: Justyna Marczewska, Magdalena Karwacka, Sylwia Hojka, Gabriela KWiatkowska Podziękowania: Tomek Lisiecki, Filip Majewski, Mateusz Maciejewski, Piotr Kwiatkowski, Tomasz Blumental, Nikodem Witkowski

Utwór wyprodukowany jest przez OLKA & Smolastego

Mix/Mastering: Grrracz

SMOLASTY NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/smolasty

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Poza muzyką Smolasty jest wielkim fanem komiksów i kreskówek, co widać m.in. pośród Jego licznych tatuaży.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu ‘Lot022’ Kaza Bałagane, który został okrzyknięty najlepszym undergroundowym krążkiem w polskim rapie w 2015 roku. Jego utwór ‘Znowu nie ma jej’ nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape ‘Mr Hennessy’.

Na początku 2017 roku Smolasty został wybrany jako jeden z Młodych Wilków do piątej edycji tej akcji organizowanej przez popkiller.pl.

Music video by Smolasty performing Ty masz mnie. (P) 2017 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z.o.o.

Facebook